Забезпечення безперешкодного доступу до будівель, групових приміщень закладу дошкільної освіти № 355

Комунальним закладом "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 355 Харківської міської ради" забезпечено доступність до приміщеня груп для дітей дошкільного віку, за списком навчається та виховується 222 дитини.

Забезпечений безперешкодний доступ до будівлі, групових приміщень для дітей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та осіб, які відносяться до маломобільних груп населення з урахуванням їх обмежень життєдіяльності, зумовлених станом здоров'я та віком.

На території ЗДО № 355 забезпечено безпроблемне пересування на візку, встановлені бордюри висотою 3,5 см.

Доступний заїзд до приміщень через додатковий вхід, сходинки відсутні (низький ступ).

За потребами населення можливе відкриття інклюзивної групи.