Структура 2023 /2024 навчального року

Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту".

Мова освітнього процесу в закладі дошкільної освіти - українська.

Організація освітнього процесу в закладі дошкільної освіти № 355 у 2021 / 2022 навчальному році здійснюється за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина", Освітньою програмою для дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" та чинними парціальними освітніми програмами "Казкова фізкультура", "Про себе треба знати, про себе треба дбати".

На перше вересня 2023 року в ЗДО буде функціонувати 11 груп, в них 222 дитини. З них 2 групи раннього віку , 9 груп дошкільного віку .

Заклад дошкільної освіти працює в п'ятиденному режимі. З 9- ти годинним режимом роботи працює 10 груп , з 10,5 режимом роботи 1 група .