1. Конституція України

2. Сімейний кодекс України

3. Конвенція ООН про права дитини

4. Закон України " Про охорону дитинства"

5. Закон України "Про дошкільну освіту"

6. Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"

7. Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"

8. Указ Президента України "Про додатокові заходи щодо захисту прав та законних інтерсів дітей"

9. Указ Президента України "Про Національну програму правової освіти населення"

10. Указ Президента України "Про додаткові заходи щодо вдосконалення соціальної роботи з дітьми, молоддю та сім'ями"

11. Указ Президента України "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту багатодітних і неповних сімей"

12. Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад"

13. Наказ Міністерства освіти і науки України "Планування роботи в дошкільних навчальних закладах"

14. Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про затвердження Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція)"

15. Інструктивно-методичний лист Міністерства освіти і науки України "Про систему роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні закалди"

16. Лист Міністерства освіти і науки України "Про здійснення соціально-педагогічного патронату"

17. Лист Інституту інноваційних технологій і зміст освіти Міністерства освіти і науки України "Про організовану і самостійну діяльність дітей у дошкільному навчальному закладі"